Özel markalar için sunduğumuz eşsiz kozmetik ürünleriyle, Siore Cosmetics Türkiye'nin en prestijli fason kozmetik üreticilerinden biri olarak tanınmaktadır.

Zaman, enerji ve maliyetlerden tasarruf etmeniz için sizlere A'dan Z'ye ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında bilgisayar destekli şişe ve kapak tasarımı, ambalajlar için grafik tasarımı, formülasyon, ön üretim numunesi ve değerlendirmesi, son ürünün stabilite testleri, şişe dolum, ambalajlama ile dünyanın her yerine teslimat yer almaktadır.

“Özel Marka” üretim ekibimiz projenize odaklanır, talebiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir bütçe ve plan oluşturur, numune ambalajlar hazırlanır ve markanızın imajına uygun profesyonel bir ürün serisi size sunulur.

Tecrübeli AR-GE ekibimiz sayesinde mevcut ürün portföyünüze uyacak yeni ürünleri formüle edebilmekteyiz. Seri üretim imkanlarımız, rekabetçi fiyatlarımız ve hızlı geri dönüş süremizle birçok büyük şirketin özel marka üreticisi ve fason üreticisi olmayı başardık.

Çünkü biz, hayal gücünüzden ilham alıyoruz.